פילאטיס ברמת גן

פילאטיס

אנו במורפיט באים לתת לכם חוויית פילאטיס אחרת ברמת גן, אצלנו במתחם תוכלו ליהנות מחוגי פילאטיס מקצועיים ובאווירה נעימה, תוך מתן תשומת לב מרבית לצרכיו של כל אחד ואחת מהמשתתפים.

פילאטיס, מה זה בעצם?

הפילאטיס החל בעצם בשנות ה-30 באנגליה על ידי אדם בשם ג’וזף פילאטיס על מנת לשקם חולים ופצועים ממלחמת העולם הראשונה. שיטת הפילאטיס היא בעצם שילוב של שיטות טיפול מהמזרח הרחוק בשילוב שיטות טיפול מערביות. הפילאטיס מאריך ומחזק את השרירים. בפילאטיס לא מתייחסים לכל חלק בגוף כאל יחידה נפרדת אלא אל כל החלקים ביחד, על מנת לחזק את ההרמוניה ושיתוף הפעולה בין חלקי הגוף ועל ידי זה לחזק את היציבות.  כמו כן בפילאטיס יש חשיבות עליונה לנשימה שכן בזמן שאנו נושמים נכנס חמצן אל הדם וממריץ את זרימתו. בעת תרגול הפילאטיס אנו בעצם משיגים הרמוניה ושילוב פעולה בין חלקי הגוף המשתתפים בפילאטיס           אנו יוצרים חיזוק לשרירים המייצבים ( שרירים הנמצאים סמוך למפרקים , ליד החוליות בעמוד השדרה וברצפת האגן).

כאשר אתם נוטלים חלק בשיעורי הפילאטיס במורפיט רמת גן, אתם משפרים את התפקוד של כל השרירים שלכם וכן מעלים את רמת הריכוז על ידי הפילאטיס. השרירים ושאר האיברים יחיו בהרמוניה , אתם תהיו זריזים הרבה יותר , תשלטו על כל התנועות של גופכם .כמו כן תשיגו שליטה על הנשימה ועל כל התפקוד של השרירים ועצמות . אנו במורפיט שואפים להביא אותכם לדרגה של הרמוניה גבוהה מאוד בגופכם כמו כן התנועה הנכונה שלכם בעקבות תרגול הפילאטיס בפן קבוע תהיה טבועה בכם וכך כל הרגשתם הכללית תשתפר פלאים. מכיוון שאנו במורפיט עובדים עם אנשים מעל גיל 40 אנו מתאימים את דרגות הקושי והקצב של האימונים לטווח גילאים זה , דבר אשר מהווה יתרון עבור שכבת גיל זו, מכיוון שלכל גיל יש את הבעיות הבריאותיות שלו ואין כל היגיון לשלב קבוצה של נערות / בחורות צעירות עם נשים אשר גופן חווה לידות / הריונות ועוד…

למי זה מתאים?

כל גבר או אישה מעל גיל 40 אשר מעוניינים לשפר את הבריאות הכללית שלהם , כמו כן בעת האימון תוכלו למנוע בעיות עתידיות שינבעו עקב נפילות , מכיוון שכאן היציבה משתפרת פלאים הסיכוי כי תמעדו בשל הליכה לא יציבה עקב בעיות הגיל והכי חשוב להימנע מכל השברים אשר נובעים מנפילות אלו. אנו במורפיט מביאים את מיטב המדריכים בתחום על מנת שתוכלו לבוא , לקחת חלק בפעילות וכמובן ליהנות תוך קבלת תחושה של נפש בריאה בגוף בריא. יעידו על כך כל אותם אנשים אשר כבר לוקחים חלק בכל הפעילויות שלנו. בואו הצטרפו אל המועדון הבריא.