קבוצות ריצה ברמת גן

קבוצת ריצה ברמת גן

קצת קשה לספר על קבוצות הריצה שלנו תחת הכותרת של “קבוצות ריצה ברמת גן”, כותרת כזו נותנת לדמיון לרוץ ו”לראות” קבוצת מחוטבים שרירנים בוגרי מרתון תל אביב רצים קילומטרים על גבי קילומטרים בלי להניד עפעף.

קבוצת הריצה של מורפיט ברמת גן

היינו רוצים לראות את קבוצות הריצה שלנו כחלק מתוך מעטפת מלאה יותר, כהליך טיפולי לאנשים כמונו וכמוך שקצת קשה להם, שהתלבטו אם ללכת לחדר כושר וכשהלכו לא מצאו את עצמם, הרגישו לא שייכים, לא חלק מה”חבורה” המתוקתקת שמילאה את המקום.

יחד נרוץ בקצב שלכם ליעדים שנציב יחד כחלק מהטיפול במורפיט.

כבר כשתיכנס ל מור פיט תרגיש מיד באווירה השונה, בחוסר התחרותיות ובמסר שעובר מהמדריכים למתאמנים ובין המתאמנים לבין עצמם: מסר של אחדות ושיתוף פעולה כי המטרה של כולם זהה והדרך להשיג אותה עוברת בתחושת האחדות שאנו מטמיעים מהיום הראשון במועדון.

קבוצות הריצה שלנו פועלות בפארק הירקון, באווירה ירוקה, צמוד למועדון מור פיט וקניון איילון, יחד אתך ירוצו אנשים כמוך, כאלו שהחליטו שהם עושים את השינוי ומתמודדים בסביבה תומכת שתביא אותם למקום שאילו הם רוצים להגיע.

הריצה אינה תחרותית ואינה באווירה מלחיצה אלא טיפולית ומתאימה לאופי והקצב של קבוצת המתאמנים, ההישג הראשון מבחינתנו הוא ההחלטה שעושים שינוי ומצטרפים לתכנית של מור פיט, ההישג השני הוא ההתמדה, התוצאות יגיעו לאט ובקצב הנכון לכם, עצם ההגעה והדבקות במטרה הם אלו שיביאו אתכם להישג ותוצאה ואנו במור פיט נלך ולמעשה נרוץ לצדכם יד ביד לאורך כל התהליך, גם כשקשה, גם ברגעי השבירה ובאלו שנראה שהיעד מתרחק והולך, דווקא ברגעים האלט נראה לכם שיש לכם על מי להשען ועל מי לסמוך, צוות המדריכים המאמנים והתזונאים של מור פיט ילווה אתכם צמוד לכל אורך התהליך.

אימוני הריצה במור פיט אינם “תכנית עצמאית” אלא קשורים למעטפת הכוללת של חבילת הטיפולים שאנו מציעים, הריצה, בשילוב עם שחיה, אימוני כושר indoor  ושאר האופציות הטיפוליות : זה המכלול שיזניק אתכם קדימה, אנחנו לא כאן כדי להפוך אתכם לאצני מרתון, אנחנו כאן כדי להטמיע שינוי ושדרוג באורח החיים שלכם.