מרכז ספורט במרכז

מרכז ספורט במרכז - מורפיט רמת גןאם תכנסו לשערי מרכז הספורט מור פיט הממוקם במרכז הארץ בצמוד לאיצטדיון רמת גן תבינו מיד את האווירה במקום, אנחנו מועדון ספורט שלא ניתן לפספס את הייחוד שלו, מועדון הספורט מור פיט הוא למעשה “מטריה טיפולית” המיועדת לשני פלחי קהל עיקריים: בני 40 פלוס, ואנשים שרוצים לעשות שינוי בריאותי בחייהם ולרדת במשקל.

אנחנו יודעים טוב מאד כמה זה קשה, כמה זה לא מובן מאליו, כמה דבר שנראה לסובבים אתכם כ “נו ביג דיל” הוא למעשה משימה קשה ומתסכלת עבור רבים, מלחמה יום יומית מחאת כשלונות וקשיים.

אבל זה לא חייב להיות כך – זה לא חייב להיות מסייט ומלא כשלונות, אפשר גם אחרת ואנחנו במור פיט נשמח להראות ולהדגים לכם איך עושים את זה באווירה חיובית, עם ליווי צמוד ומקצועי ובמעטפת טיפולית ואימונית מלאה שתדאג לכל הצרכים שלכם לפי היעדים שנציב יחד אתכם.

כחלק מהמעטפת הזו “הצטרפנו” לבריכת ספיבק הוותיקה ברמת גן ואנו מעניקים בה קורסים של שחיה טיפולית ועבודה במים, החלטנו גם לצאת החוצה לשטח יחד עם המתאמנים שלנו ולנהל קורסים של רכיבה על אופניים וריצה בפארק הירקון הסמוך למועדון הספורט, קשה לתאר זאת במילים אבל אין כמו לרוץ בשעת בוקר בפארק כשהשמש עולה ולצידך קבוצת אנשים תומכת ומפרגנת שנמצאת כולה במקום זהה למקום שלך, מקום שלא רק רוצה להתקדם אלא עושה מעשה ונמצא בדרך לשם.

מרכז ספורט במרכז מורפיט ברמת גן

במור פיט לא תרגיש חריג ולא תרגיש מאחור, אנו נבנה עבורך על ידי מדריכי הכושר שלנו ובסיוע תזונאית מומחית תכנית עבודה וטיפול לטווחים שונים לפי הצרכים שלך והיעדים שנגדיר יחד.

כי אתם מכירים הכי טוב את הגוף שלכם ואנחנו יודעים להקשיב לכם ולקחת אתכם קדימה.

ניתן לשלב גם שעורי זומבה, יוגה ופילאטיס, טיפול במכשירים, ספינינג דינמי על אופניים נוחים כשברקע מוזיקה סוחפת וקצבית, מומלץ לשריפת שומנים ופיתוח הדרגתי של סיבולת לב ריאה.

השארת תגובה